formulář pro váš příspěvek naleznete vždy až dole na stránce 

pokud se vyjadřujete k nějakému konkrétnímu článku - prosím uvádějte do kolonky "titulek" jeho název. 

Diskusní téma: Prostor pro diskuzi 2021

skupina

Michal 03.07.2021
Zdravím, ta skupina divných lidí v divných oblecích co šla dnes odpoledne kolem Borotínského rybníka je ta vaše sekta? Díky za odpověď?

Re: skupina

Tomáš 12.09.2021
To šli na cvičák obětovat neviňátka .

ZLO

Marcela 27.06.2021
Milý Kájo,Radko,Maruško,Pavle zdravím vás.Přeji Vám a všem,kteří jsou zde a čtou tyto stránky krásný den.DĚKUJI za krásná slova,která zde píšete.Věřím,že ZLO bude potlačeno,že nás,kteří ho potlačíme bude čím dál víc. DĚKUJI.

S láskou a v lásce všem Marcela

Rozhovor

Pavel 28.03.2021
Zdravím Vás všechny se Světlem a Láskou,
především dnes Vás, Maruško. Od Káji vždy jen dostávám za uši a Vy, Vy jste se mě alespoň zastala. Vy a ještě Radka. Děkuji.
Ale k tomu, co jste napsala. Svatá pravda a realita toho metrixu, co tu existuje. ANO! Naprosto přetrhaná pouta mezi nejbližšími. ANO! Chudoba. ANO! Strach. Máte úplnou pravdu v tom, že jsme si vychovali místo dětí nevděčnou pakáž. Říkali jsme si, ať se mají lépe než my! Zaplať Bůh, ani v jednom z mých dětí to není pravda, nicméně se dá opět použít, že vyjímka potvrzuje pravidlo. Vychoval či vychovám tě do tvé dospělosti a krom toho, že si tu za sebe, tak na sklonku mého života si tu pak ty pro mne, aby ses o mne postaral. Postaral tak jako já o tebe od tvého narození, tak ty o mne až do mé smrti. Chci umřít, stejně jako moje maminka, doma ve své posteli v péči mých nejbližších. Tak vedu své děti. Mám tedy určitou naději, že nedopadnu stejně jak ten stařeček se stařenkou, o kterých se zmiňujete. Smutná realita zahnilého režimu.
Ano, a záměrně již píši jako souhlas, nemáme vůdce. Každá společnost musí mít ke své existenci vůdce. Světského a duchovního. A ten světský by měl respektovat duchovního vůdce. V dnešním shnilém světě něco nepředstavitelného. Ale pozor! Ono to existuje. Příkladem je, pomiňme účel, orientaci, náboženství.......Blízký a Střední Východ.
Ano, má výzva nemá za cíl žádné politické či jiné ambice. Jen jsem chtěl oslovit ty, kteří hledají, aby se zastavili, zamysleli a našli si cestu. A tyto stránky jsou navštěvované. Ne jen my, Maruško, ale i jiní, (vynechám Velkého bratra režimu), se zde objevují. Jen je to na ně možná moc. Vím, není čas. Snažil jsem se na ně promluvit "Slovem agitace", na které jsou již zvyklí 75 let! Či "Slovem reklamy", ta už je tu 32 let. Opět se ale budu muset obrátit na rčení svého tatínka, který mi říkával: "Komu není rady, tomu není pomoci".
Na závěr, páč už mám tlapky úplně ošoupané, děkuji za za celý článek, děkuji za závěr. Neumím to tak napsat, ale cítím to stejně.
Láska a Světlo provázej Vás všechny, kteří najdete cestu ze "Zlatého vejce poznání"
Pavel a vlci

Re: Rozhovor

Maruška 05.04.2021
Milý Pavle,
děkuji za vaše řádky, četla jsem je nejednou, pro radost a potěšení. V tom týdnu jsem se trochu motala ve svých osobních starostech, ale vše je vyřešeno a dobře to dopadlo. Jsem moc ráda, že se zde na těchto stránkách nejen poznávání, ale můžeme se navzájem podpořit a otevřeně sdělit, co na srdci máme.
A za to patří i velký dík Kájovi, neboť nám to umožňuje.
Přeji krásné dny všem vlakům a vlčatům,
srdečně a ze srdce Maruška

Rozhovor

Pavel 25.03.2021
Vážení spoluobčané,

Adresováno všem, kterým není jedno, co a jak se dnes s námi děje.
Šíříme mezi sebou různá videa a vtipy k současné situaci. Tak zkusme šířit i tento text, pokud Vás oslovil.
Nic se nezmění a bude ještě hůř, pokud nic neuděláme. Zásadní je změna volebního zákona. A to v tom smyslu, že pokud nepřijde k volbám nadpoloviční většina oprávněných voličů, musí být volby neplatné. Tento demokratický princip se totiž ze zákona jaksi vytratil a je tedy možné, aby se v podstatě politická garnitura zvolila mezi sebou, rozdělila si posty a vládla nám tak jako dnes. Bude nás stále více zotročovat svými zákazy, omezováním svobody a nesmyslnými nařízeními ať už pod záminkou pandemie či čehokoli jiného a obohacovat se na úkor nás všech.
Pokud se s tímto textem ztotožňujete, šiřte ho v okruhu svých přátel, ať se co nejvíce z nás zastaví a zamyslí se nad tím, co děláme, jak žijeme a proti tomu, co chceme dělat, jak chceme žít. Je to zásadní pro nás samotné a především pak pro naše děti, které tu jednoho dne ponecháme samotné.
Děkuji všem, kterým text něco řekl a předal ho dál.
21. 3. 2021 Pavel Vlk

Re: Rozhovor

Kája 26.03.2021

Já tě zdravím Pavle. Nevím přesně co si představit za tvými slovy, zda se chystáš na politickou dráhu, nebo si myslíš, že se počtem lidí u voleb něco, cokoliv změní. Nicméně pokud vyzýváš k šíření podobných slov pak se tak stalo, dostal jsi prostor zde na stránkách a příchozí si toho dozajista všimnou. Takže za mne šířím tvá slova.. Přesto se k nim krátce, opravdu velmi krátce vyjádřím protože to by jinak vydalo na knihu jak říkám a stejně by to pochopili jen jedinci.
Za poslední krátkou dobu byly pošlapány všechny ony jakési demokratické principy a to nejme ještě ani v poločase. Pohled na volební účast je mi za sebe sama v tomto systému lhostejný protože jsem nevolil a volit nebudu. Současná celá politická scéna je nevolitelná a za tím si stojím. V česku je desítky jiných politických stran než ty parlamentní a nikdy se v dané době za těchto podmínek k ničemu nedostanou protože nemají za sebou žádného mecenáše který by je podporoval. Za každou současnou stranou někdo stojí a ten někdo má jediný zájem. Podporuje a je v ústraní a chce jen a výhradně aby následně se plnilo jeho přání ať je jakékoliv. Doufám že dále se o politických stranách ve zkratce nemusím rozepisovat. Takže mi za sebe je ukradený v tomto systému jakýkoliv volební zákon, protože k moci se od devadesátých let dostávají jen ti vyvolení. Tak tomu je bylo a pravděpodobně i bude. Je to smutné ale je to tak. Jediná přijatelná změna pro tuhle zem a tento lid, je totální změna režimu. Měli jsme zde komunismus a já neměl nic zakazováno. Kradlo se v omezeném množství a v podstatě kradli všichni. Nikdo mne ale neomezoval takovýmto způsobem jako dnes. Dnes máme jakousi demokracií a kapitalismus a jsem omezen na každém kroku. Od počátku 89 tedy jakési sametové revoluce to byl podvod a zmanipulovali nás tvářili se jako dobro a dokázali to že masa lidé zvonila klíči a dostali jsme se do stavu dnešních dnů. Je potřeba si uvědomit že to začalo revolucí v 89. Od té doby má svoboda klesala a klesalo dokonce i mé vědomí by’t jsem si to neuvědomoval protože oni všichni každá jedna vláda se tvářila jako dobro, přitom to vždy bylo je a bude zlo. Nechali jsme se vést cestou do bahna a jejich záměrem zjednodušeně bylo aby došlo k úpadku vědomí. To se také stalo a dnes tě nutí všemi dostupnými prostředky aby ses nechal očkovat a nikdy to nebude ze zákona povinné protože vědí že tohle je zásehem do tvého DNA a to by neprošlo.
Jsme slepí a nevidíme oč ve skutečnosti zde jde a jsme tak nízko ve vědomí že si to ani neuvědomujeme.
Takže to co je skutečně potřeba udělat je změna systému který nejde transformovat a už jsem to několikráte psa v článcích. Musí přijít nový systém. Tahle země pokud zde žijeme a máme Duši patří nám a my sami si máme vládnout. Vládnout mají ti kdo jsou k tomu předurčeni a mají obrovský a jediný zájem a to je blaho člověka rozvoj společnosti jako celku. Je jich málo ale jsou, nemůže nikdy vládnou někdo má tučná konta v zahraničí a majetky všeho druhu. To nejsou lidé kteří by v podobném systému mysleli na lidi kolem. Ti vždy budou myslet jen a jen na sebe. Bylo to na dlouhá povídání a k ničemu by v dané chvíli nevedla. A tak to zkrátím a zjednuším dám to do jedné jediné věty a ten kdo má ji porozumí. Současný systém nelze transformovat, je zbytečná jakékoliv energie na to vynaložená, systém se musí zhroutit a od základu vybudovat nový.
S Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: Rozhovor

Maruška 28.03.2021
Milý Kájo, Pavle a všichni zde příchozí,
v posledních dnech dospívám k naprosto stejnému názoru, jako píše Kája, i když velmi chápu a rozumím Pavlově snaze a obavám. Sama jsem také pátrala, zda-li lze najít někoho, kdo by se ujal vedení naší společnosti a tak jsem se podívala na stránky někoho, koho znám z drívějška, ale stačilo pár fotek a článků, aby mi došlo, že tudy cesta nevede. Došlo mi, že kdokoliv ze schopných lidí, třeba i s dobrými úmysly by opět naskočilo do zavedených systémů a rámců, tak jak je Kája popisuje, a buď by je to zničilo, nebo se přidali. A že je tahle společnost nereformovatelná jsem si uvědomila na jednom příběhu z minulého týdne: léčí se u nás dědoušek, který se bojí o svoji manželku a chce co nejďrív domů. Po různých peripetiích a pátrání mi tato babička zaplakala do telefonu, že nikoho nezajímá, že někdy nemá co jíst. Dostalo mě to tak, že jsem sedla do auta, nakoupila a léta za ní. Milá, smíření paní, postará se sama o sebe, ven moc nevychází z malého domečku. A celé tři měsíce, co je manžel po nemocnicích jí nikdo nenavštívil - kromě hasičů, kteří jí přivezli respirátor. Má syna a vnuka, každý bydlí někde jinde. Když jsem pak ptala dědouška, jestli by mohl synovi říct, aby za mámou jezdil, rozplakal se, syn mu to odmítnul, žije sám a stará se o kočky. A tady je jádro pudla: takových a podobných příběhů je hora - vychovali jsme rozmazlené fracky a teď sklízíme, co jsme zaseli - velmi silně se mi tato Kájova věta ohlásila, když jsem v slzách od babičky odjížděla a uvědomila si celou zrůdnost této společnosti. Totálně rozbitá jakákoliv soudržnost těch nejbližších, jeden od druhého utíká, protože se nesnáší. A pak hledáme pomoc od “státu”, nezaměstnaní na pracáku, staří ve službách domů nebo v ústavech atd. A tak cestou touhle smutnou cestou domů jsem si také uvědomila,, že tato společnost se musí rozpadnout, tohle nemámdóbudoucna šanci. Já tu šanci vidím ve změně od spodu. Příkladem je Kája s Radkou, budují samozásobitelský rodinný prostor. A vím, že po republice vznikají statky a komunity lidí, kteří chtějí žít nekonzumním a s přírodou souladným životem. V tom vidím základy nové společnosti. Někde jsem se dočetla, že pokud jen 3-5% lidí přestane nakupovat v řetězcích, tak se tyto zhroutí. Všechny velké kultury zanikly, když mimo jiné začaly tahat zboží po světě sem a tam, my to už delší dobu děláme po celé planetě. Teď jsme svědky pádu Londýna - a kdo si to uvědomuje? Ti co tam žijí si myslí, že “pandemie” přejde, naočkují se a vrátí se jim život do starých kolejí, netuší, jak moc se mýlí. A naše matička Praha - zasvěcená Světlu, Slunci (Ra- Slunce, Světlo, Ha nebo po staru Ga - cesta, pohyb), dnes plná okultních i satanistických svinstev, i ta potřebuje svou očistu.
A tak na závěr, jsem přesvědčená o tom, že zde jsou bytosti, které v budoucnu mohou být něčím, co si formuluji jako “ z boží vůle král”, ale jejich čas teprve přijde. A zdůrazňuji, nebát se, čistit a pracovat tam, kde každý jsme, s důvěrou, Láskou a Světlem.
Srdečně a ze srdce všechny zdravím

Re: Re: Re: Rozhovor

Kája 28.03.2021
Milá Maruško jako obvykle, když už něco napíšeš tak nezklameš. V současné době se setkáváme opravdu s mnoha smutnými příběhy, ale tyhle příběhy mají své kořeny v minulosti a opět se pak dostaneme k systému samotnému. Zcela zjednodušeně jen ukázka současného stavu. V pátek 26.3.2021 byla sněmovna požádána o prodloužení nouzového stavu. Abych se zde nevykecával, protože mi je v tom jasno. Sněmovna má 200 poslanců. Prodloužení nouzového stavu prošlo do 11.4.2021 protože jej podpořilo 53 poslanců. Ano 54 poslanců stačilo k tomu aby se nouzový stav prodloužil. Proti bylo pouze 34 poslanců. Omluvení byli 4 poslanci. Ptám se kde byl zbytek poslanců. Jakým právem si mohou dovolit nebýt na svém pracovišti a jasně a zřetelně se nevyjádřit. Tohle není demokracie tohle je politikaření a tohle opravdu nepotřebujeme tudy cesta nevede. Tento systém skutečně nelze transformovat , ten se musí od základu změnit. To znamená že se musí něco udat aby se zbořil jakákoliv kosmetická úprava nepřipadá v úmyslu. Zaplatit škody alespoň materiální musí každý jeden z politiků ať už to byla vláda nebo poslanec každý nese odpovědnost za stav který je. Je to smutné ale máme desetitisíce bezdomovců kteří zde nebyli před rokem 89. Máme více jak 160tisíc hladových obyvatel závislých na potravinových bankách tito lidé zde nebyli. A tohle vše jsme vytvořili je to nové tohle vše tu nebylo ale nás to nezajímá dokud se nás to nedotkne přímo. Každý kdo má alespoň tu nejnižší úroveň vědomí má povinnost se zapojit a bojovat proti zlu, které se šíří jako mor.
Na závěr bych si zde dovolil citovat slova z filmu Metrix. Ono když to člověk vidí jako film tak mu některá slova uniknou, ale v těch je všechno naprosto všechno.
Matrix je systém, Neo. A ten systém je náš nepřítel. Když jsi uvnitř a rozhlédneš se, co vidíš? Obchodníky, učitele, právníky, dělníky. Tyhle lidi a jejich mozky chceme zachránit, ale do té doby jsou všichni součásti systému a to z nich dělá naše nepřátele. Hlavně si uvědom, že většina není na odpojení připravena. Mnozí z nich jsou tak naprosto na systému závislí, že budou ochotni ho bránit.“
Z filmu Matrix
S Láskou a v Lásce Kája

Hluboký očistný proces

Pavel 17.03.2021
Zdraví Tě Kájo, rovněž zdravím Vás všechny, kteří stojíte za Světlem a Láskou.
Jsem si plně vědom, že vše se odehraje podle vesmírných zákonů. Zároveň si uvědomuji, že ne vždy jsem žil v souladu a vím, že ponesu následky. A i přes to si tady a teď, stojím za tím, co zde píši a jsem s nimi ztotožněn. Než jsem se dostal až sem, tak jsem urazil pořádný kus cesty a vůbec ne jednoduché. Ale od "bodu zlomu", který v mém případě nastal v roce 2004, kdy jsem si hrábnul opravdu na skutečné dno, a těžko někdo, kdo tam nebyl pochopí, o čem je řeč. Netvrdím, že od té doby žiji vzorně, jen jsem podstatně dříve než kdy předtím, dokázal daný stav řešit a vrátit se zpět na správnou cestu, tedy pro mne správnou cestu, vrátit. Vím, že za mne nikdo nic neudělá a pokud něco chci, musím pěkně přiložit ruku k dílu.
Ano, i já jsem dopustil, že jsme dnes tam, kde jsme. Byť jsem hledal cestu, jak to změnit. Zúčastnění, kteří mne zanají, ví.
A čas? Každý ho zde máme vyměřený. Já si ho zde naplánoval do 107 let v této fyzické podobě. A věřím, že mi bude v plné síle umožněno. A pokud se mýlím, tak smrti se rozhodně nebojí! Vím, co je smrt, jak vypadá. Tatínek mi zemřel ve 14-ti letech, bráška ve svých 52 (a jsme jako sourozenci po devíti letech, já benjamínek nejmladší) a o moji maminku jsme se komplet celá rodina, včetně mé současné ženy, starali v době nemohoucnosti (šest let) až do její smrti. A umřela doma, mezi svými blízkými, tak jak si to přála. Všechny své nejbližší jsem pohladil v rakvi. A tak to dříve bylo. Lidé odcházeli doma, mezi svými nejbližšími. V klidu a pokoji.
Kdysi jsem se snažil človíčky k něčemu přivést. Později jsem na požádání byl ochoten sdělit svůj názor. Dnes ......" nehaž perly sviním". A ti co chtějí, se zeptají na cestu..... A jsou tu bytosti, co chtějí stejně jako já. A jak můj milovaný tatínek kdysi pravil: "chceš-li, dívej se mi na ruce, učit tě nic nebudu. A věčně zde taky nebudu".
S Láskou a Světlem v srdci
Pavel
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek